Бизнес принципы компании

Діяльність компанії Омега Логістик грунтується на бізнес принципах, що включають базові цінності та норми єтичної та ділової поведінки, якими повинен керуватися кожен співробітник Омега Логістик.

Уникнення та віришення конфлікту інтересів

Співробітники Омега Логістик повинні уникати конфлікту особистих та корпоративних  інтересів.  У своїй співпраці з діловими партнерами, необхідно брати до уваги лише об’єктивні критерії.

Пропозиція та надання привілеїв 

Співробітники Омега Логістик не мають права пропонувати особисті привілеї, пов’язані з службовими обов’язками (наприклад, подарунки) будь-якому співробітнику іншої компанії або установи, організації. Винятки стосуються лише символічних і малоцінних святкових подарунків.

Заохочення та отримання привілеїв

Співробітники Омега Логістик не мають права заохочувати або отримувати привілеї (наприклад, подарунки), пов’язані із службовими обов’язками, від будь-якого співробітника іншої компанії або будь-якої третьої сторони. Винятки стосуються лише символічних і малоцінних святкових подарунків.

Належне управління інформацією компанії Омега Логістик

Співробітникам Омега Логістик забороняється передавати або іншим способом надавати доступ третім особам конфіденційну інформацію і конфіденційні документи, не маючи на те відповідних повноважень. Ця заборона чинна як під час співробітництва з компанією, так і після його завершення.

Дотримання антимонопольного законодавства

Співробітники Омега Логістик повинні дотримуватись вимог антимонопольних положень Компанії. Необхідно уникати недопустимих домовленостей (наприклад, цінових угод, домовленостей щодо часток на ринку, розподілу регіональних ринків і встановлення єдиних картельних цін). Потрібно уникати обговорень із конкурентами інформації конфіденційного характеру та такої, що захищена законом. Заборонено збирати та використовувати конфіденційну інформацію про конкурентів і передавати таку інформацію третім особам.

Різноманітність, рівні можливості та толерантність  – антидискримінація

Співробітники Омега Логістик не мають права проявляти ознак безпосередньої і опосередкованої дискримінації, особливо по відношенню до расової приналежності, етнічного походження, релігії та світогляду, фізичних та інших обмежень, віку, сексуальної орієнтації, статі. Крім того, неприпустимими є домагання, особливо переслідування і сексуальні домагання.

Дотримання справедливих умов праці

Омега Логістик підтримує чесні умови праці та діє дотримується всіх вимог законодавства з праці.

Дотримання чинного законодавства та корпоративних законів

Співробітники Омега Логістик зобов’язані виконувати свою роботу згідно з чинним законодавством України та корпоративними стандартами і правилами Компанії.

Хотите Получить Наш Каталог?

Хотите Получить Наш Каталог?

Введите Ваше Имя, email и мы моментальны вышлем ссылку на свежий каталог

Отлично! Проверьте ваш почтовый ящик

Хотите Получить Наш Каталог?

Хотите Получить Наш Каталог?

Введите Ваше Имя, email и мы моментальны вышлем ссылку на свежий каталог

Отлично! Проверьте ваш почтовый ящик

Pin It on Pinterest

Share This